DWA ŚWIATY / Koncert: THE STUBS + WILD BOOKS + FERTILE HUMP

Piranha Booking & Promotion oraz klub Dwa Światy zapraszają na koncert zespołów The Stubs, Wild Books i Fertile Hump już jutro!

THE STUBS [low budget rock’n’roll / Warszawa]

Zespół The Stubs powstał pod koniec 2010 roku. Swoją muzykę nazywają niskobudżetowym rock’n’rollem co, na dobrą sprawę dobrze odzwierciedla rzeczywistość. Na koncie mają LP „The Stubs” (2011, Antena Krzyku), EP „Kill Yourself” (2012, Instant Classic) oraz LP „Second Suicide” (2013, Instant Classic). Zagrali także mnóstwo koncertów zarówno na skłotach, w kiblach, w jakichś lasach, w klubach i na największych festiwalach sponsorowanych przez producentów jakichś napojów. 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play – „Social Death By Rock ‚N’ Roll”

WILD BOOKS [garage rock’n’roll / Warszawa]

Wild Books powstało w 2012 w Warszawie. Najpierw jako jednoosobowy projekt, rok później już jako duet nagrali płytę w domku na wsi, która ukazała się na początku 2014 roku na kasecie i CD nakładem Instant Classic, oraz na kasecie w Gafas del Rigor Tapes. Niedawno ukazała się reedycja winylowa albumu, a na początku 2016 roku planowana jest EPka z premierowym materiałem, który pojawi się na koncercie w całości i jest nieco inny i bardziej hałaśliwy niż pierwszy album. Lubią DIY, punk, psychodelię i hałas.

FERTILE HUMP  [blues, punk, folk / Warszawa]
„Fertile Hump zaczęło się i trwa w kuchni. Nasi rodzice i znajomi mówią, że jesteśmy świetni i my w to wierzymy. Sąsiedzi nas nienawidzą. Dużo się kłócimy i chyba jesteśmy alkoholikami. Postanowiliśmy nagrać cztery z naszych kuchennych kompozycji a potem ktoś inny postanowił to wydać. Fajnie ale nie obiecujcie sobie za wiele.”

4 grudnia 2015
piątek
godz. 20:00
klub DWA ŚWIATY
ul. Ducha Św. 10/12
bilety: 15 pln