Świetliki w Lizard King

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://kulturalnytorun.pl/wp-content/uploads/2016/03/swi-ogr.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][et_pb_text admin_label=”Tekst”]

3 marca Lizard King godz. 20

Już jutro w klubie muzycznym Lizard King okazja do posłuchania dobrego rocka i dobrej poezji. Na ulicę Kopernika zawita Marcin Świetlicki z zespołem „Świetliki”. Zapraszamy!

Unikalna trasa koncertowa zespołu ŚWIETLIKI z materiałem z debiutanckiej płyty. Zespół którego wokalistą i autorem tekstów jest Marcin Świetlicki powraca do kultowych kawałków z lat 90-tych. Zespół wykona prehistoryczny materiał z albumu „Ogród Koncetracyjny”, który całkiem niedawno ukazał się na krążku winylowym. Album szturmem zdobył sobie uznanie krytyków muzycznych i szerokiej publiczności tekstami pochodzącymi z tomików wierszy Świetlickiego i czasopisma Brulion.

03.03.16r. [czwartek]
otwarcie: 18:00 / start: 20:00

bilety:

40 zł -Bar Klubu Lizard King ul. Kopernika 3 /wtorek-sobota w godz. 18-23/

40 zł – Sklep Pamiątki pod Ratuszem /codziennie w godz. 10-18/

40 zł – abilet

40 zł – ticketpro

40 zł – biletyna

50 zł – w dniu koncertu przy wejściu /pod warunkiem niewyczerpania puli/

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]