Zalewski Solo: wino i śpiew

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://kulturalnytorun.pl/wp-content/uploads/2016/03/Krzysztof-Zalewski-2-1.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

12 marca, Dwór Artusa, godz. 18

Po raz kolejny w Sali Wielkiej Dworu Artusa będzie można delektować się muzyką i wybornym winem równocześnie. W tym roku w ramach projektu Wino-Granie usłyszymy Krzysztofa Zalewskiego, znanego szerszej publiczności pod pseudonimem Zalef.

Ten młody muzyk, kompozytor, ale również autor tekstów zadziwia – co oczywiste – swoim głosem, ale również dojrzałością. Choć na początku swojej kariery dał się poznać jako rockman z krwi i kości, obecnie nie daje się tak łatwo zaszufladkować. Na drugiej płycie każda kompozycja jest trochę z „innej bajki”, choć ostatecznie dostajemy spójną podróż intrygujących krajobrazów.

W trakcie swojej kariery współpracował z najlepszymi w branży muzycznej: Katarzyną Nosowską, Moniką Brodką, zespołem Hey czy Muchy. Tego lata Zalewski stanowił wraz z Organkiem trzon zespołu Męskie Granie Orkiestra. Na swoim koncie ma już dwie płyty: Pistolet i Zelig, a obecnie pracuje nad nowym materiałem.

Wino-Granie to niezwykły projekt muzyczno-winiarski, który propaguje kulturę picia wina i dobrą muzykę. Sponsorami wydarzenia są firmy Ole i Lazur.

Miejsca nienumerowane przy stolikach.

Bilety: 30 zł normalny, 25 zł ulgowy

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]