6 urodziny STAND-UP

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_post_title admin_label=”Tytuł posta” title=”on” meta=”off” author=”on” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”off” featured_placement=”below” parallax_effect=”on” parallax_method=”on” text_orientation=”center” text_color=”dark” text_background=”off” text_bg_color=”rgba(255,255,255,0.9)” module_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” title_all_caps=”off” meta_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” title_font=”|on|||” title_font_size=”30px”] [/et_pb_post_title][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://kulturalnytorun.pl/wp-content/uploads/2016/06/standup.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”fade_in” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

4 czerwca, OD NOWA, godz. 20
Sporo ludzi nie wierzy, ale to prawda… Stand-up Toruń ma już 6 lat! Na szóste urodziny zaproszono szóstkę świetnych komików. Spodziewajcie się miazgi!

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Rozbawiać nas będą:


Wojtek Fiedorczuk – Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy.Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi.


Sebastian Rejent – Miłośnik komizmu, wiedzy i kultury masowej. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: „pieprzyć wiedzę!” i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.


Rafał Pacześ – Jego programy to historie opowiadane niczym z autopsji, jednak pozwalające utożsamić się widzowi z bohaterem. Możemy spodziewać się historii bezpruderyjnych rodem z sypialni, ale również inteligentnych spostrzeżeń dotyczących otaczającego nas świata.
Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.


Karol Modzelewski – Połowa Bękartów Stand­-Upu. Obywatel świata. Niedoszły ninja, a mentalnie pirat wód Karaibskich. Człowiek, który rozciąga wyobraźnię widzów, stand­-upem zahaczającym o abstrakcję. Ale też bez ciśnień. Bawi się tym, że bawi widownię, bo tylko o to w tym chodzi.


Łukasz Lotek Lodkowski – „Większa” połowa Bękartów Stand-­Upu. Warszawski Stand­-Uper, zwycięzca Antrakt Stand­-Up Festiwal, zwycięzca Polskiej Ligi Stand-­Upu oraz zdobywca nagrody dziennikarzy i nagrody regionalnej na festiwalu Ludzik­ Mistrzostwa One Man Show.


Katarzyna Piasecka – Królowa stand-upu w Polsce. Od lat na scenie. Jak nikt inny radzi sobie z widownią. Żywy, emocjonalny kontakt z publicznością to jej znak rozpoznawczy. Obok tego oferuje niezmiernie interesujące spostrzeżenia w kwestiach obyczajowych i różnic między kobietami a mężczyznami.

____________________________________________________________________________________

Bilety :
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu imprezy
Bilety do kupienia: w Bar w Od Nowie, Recepcji w Od Nowie i na starówce w Parter – Whisky Vodka Cocktail Bar.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]