Etnowyprawka Malucha: woda!

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_post_title admin_label=”Tytuł posta” title=”on” meta=”off” author=”on” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”off” featured_placement=”below” parallax_effect=”on” parallax_method=”on” text_orientation=”center” text_color=”dark” text_background=”off” text_bg_color=”rgba(255,255,255,0.9)” module_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” title_all_caps=”off” meta_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” title_font=”|on|||” title_font_size=”30px”] [/et_pb_post_title][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://kulturalnytorun.pl/wp-content/uploads/2016/07/etnowyprawka_woda.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”fade_in” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

21 – 22 lipca, PARK ETNOGRAFICZNY W KASZCZORKU, godz. 10

Lipcowe spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ spotkamy się w Parku Etnograficznym w Kaszczorku. Poznamy dawne zajęcia wodne, obejrzymy barki wodniackie, dowiemy się co to takiego wiklinowa wiersza z sercem. Na pewno będziemy wlewać, wylewać i chlapać do upadłego, a być może uda się nam złapać coś w sieć. Sprawdzimy też jak się niesie głos po wodzie. W razie deszczu dodatkowo poskaczemy w kałużach.

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

21 lipca (czwartek), godz. 10. (dla dzieci od 6 do 20 m-cy)
22 lipca (piątek), godz. 10. (dla dzieci od 21 m-cy do 3 lat)

Prowadzenie: dr Olga Kwiatkowska. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, warto zabrać odzież dla dziecka i dorosłego na przebranie.
Park Etnograficzny w Kaszczorku (dojazd we własnym zakresie; autobus nr 23 kursuje z Placu św. Katarzyny).

Opłata: 20 zł/1,5 godz. (dziecko + 1 opiekun), obowiązują wcześniejsze zapisy (od 11 do 19 lipca, e-mail: edukacja@etnomuzeum.pl).


Organizator: Muzeum Etnograficzne w Toruniu

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]