THE STUBS / FERTILE HUMP

 

18 listopada, DWA ŚWIATY, godz. 20

Piranha Tourbooking oraz klub Dwa Światy zapraszają na koncert! Na naszej scenie dwie kapele, których muzyka rozbuja nawet największego sztywniaka. Będzie rock’n’roll, będzie blues i na pewno będzie dobra zabawa. Wystąpią THE STUBS, czyli aktualnie absolutna czołówka polskiego rock’n’rolla oraz FERTILE HUMP, które promować będzie swój debiutancki album.

 

THE STUBS
Warszawski zespół The Stubs swoją muzykę nazywa niskobudżetowym rock’n’rollem. Na koncie mają albumy „The Stubs”, „Second Suicide” i wydany w listopadzie 2014r. „Social Death By Rock ‚N’ Roll”. Zespół nieustannie koncertuje w kraju i zagranicą – od małych klubów i squatów po duże festiwalowe sceny. W sierpniu ich występ zarejestrowała kultowa rozgłośnia KEXP z Seattle.


FERTILE HUMP
Fertile Hump zaczęło się i trwa w kuchni. „Nasi rodzice i znajomi mówią, że jesteśmy świetni i my w to wierzymy. Sąsiedzi nas nienawidzą. Dużo się kłócimy i chyba jesteśmy alkoholikami. Coś jest z nami nie tak. W 2015 wydaliśmy cztery piosenki, w listopadzie 2016 wydamy dwanaście. To pewnie w 2017 wydamy 36.


Bilety:
15 zł – przedsprzedaż (w barze klubu)
20 zł – w dniu koncertu na bramce