SOUND’N’GRACE

8 marca, CKK JORDANKI, godz. 19

Gdy śpiewają, z pozytywnych emocji włosy jeżą się na głowie. Zdarza się, że w wyniku emisji dźwięku wydobywanego z ich  gardeł pękają reflektory na scenie.

Historia grupy wokalnej Sound’n’Grace rozpoczęła się w 2005 roku. W chwili obecnej skład liczy ponad 15 wokalistów.

Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Ale przede wszystkim zwraca uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań.

Z Sound’n’Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami.

W repertuarze Sound’n’Grace można znaleźć zarówno standardy gospel Freda Hammonda, Kirka Franklina oraz Israela Houghtona jak i utwory soul, r’n’b i pop wykonawców takich jak Mary Mary, Angie Stone, Elton John, George Michael, Michael Jackson czy duetu Timbaland/ Timberlake. Ponadto grupa wykonuje różnorodne utwory muzyki rozrywkowej zaaranżowane w ukochanych przez siebie stylach muzycznych.

Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego. Koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale w klubach jazzowych, centrach artystycznych, na scenach prestiżowych sal koncertowych i teatrów. Wśród solistów znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd, Mam Talent (TVN).

 

Bilety w cenie: 35, 45, 60, 70 i 80 zł