TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY

16 marca, AULA UMK, godz. 10/ 18.40

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Mały Książę” – opowiedziany piaskiem, wodą i światłem w wykonaniu gwiazdy programu „Mam Talent”.

Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYRem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.

Mały Książę” (wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „ wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”

Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel. 531-511-500, email: info@eurosoul.pl

  • godz. 10. – seansy poranne dla szkół oraz grup zorganizowanych
  • godz. 18.30 (oraz weekend 12.00/13.00) – seans dla rodziców z dziećmi

Bilety indywidualne: eBilet, Eventim, Biletyna oraz w salonach Empik!