Ukraiński JINJER po raz pierwszy w Toruniu!

12 kwietnia, NRD, godz. 19.30

Piranha Tourbooking oraz Napalm Records zapraszają na koncert czołowej kapeli ukraińskiej sceny metalowej! Zespół Jinjer dowodzony przez charyzmatyczną wokalistkę wystąpi w toruńskim NRD Klub ramach swojej europejskiej trasy „Against The Stream Tour„.

 

♫ JINJER

(groove / progressive / metal | Ukraina)

Jinjer to ukraiński zespół łączący progresywny metalcore, groove metal z elementami funku, reggae i jazzu (choć na ostatniej płycie słuchać mocny skręt w stronę death metalu). Głównym elementem rozpoznawalnym Jijner jest bardzo silny wokal Tatiany Shamaiyuk. W 2013 roku zespól został uznany za najlepszy zespół metalowy na Ukrainie, a 2 lata później podpisał kontrakt z Napalm Records, co zaowocowało trzecią w dorobku Jinjer płytą LP – „King of Everything„.

 

♫ MASS INSANITY

(oldschool death metal | Chojnice)

Formacja MASS INSANITY powstała na przełomie września i października 2003, lecz jej początków można doszukiwać się już cztery lata wcześniej. Na koncie poza kilkoma demówkami i kompilacją mają dwa albumy: „The Hypochrist” z 2010 roku oraz świetnie przyjęty „Antihuman” (2015). Ich muzyka to ciężki death metal z lekko oldschoolowym klimatem.

 

 

Bilety: 30 zł – przedsprzedaż* / 35 zł – w dniu koncertu

*bilety dostępne w barze klubu NRD, dla przyjezdnych i leniwych jest opcja rezerwacji po wcześniejszym opłaceniu
szczegóły na: piranha.tourbooking@gmail.com