VII DNI AUSTRALII

5 kwietnia, DWÓR ARTUSA, godz. 17

Kraków, Warszawa, Katowice i Olsztyn – te miasta już zobaczyły i zwiedziły dalekie lądy! Czas na Toruń – już w środę VII  VII Dni Australii zawitają do naszego miasta! Serdecznie zapraszamy na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizowany jest już po raz siódmy na terenie całego kraju!

Organizatorami VII Dni Australii są: Paweł Wida i Karolina Sypniewska. Mieszkają oni na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od ponad 20 lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach i nie tylko!

W trakcie imprezy dowiecie się jak wygląda życie codzienne w Australii, usłyszycie niesamowite opowieści Marka Niedźwiedzkiego z jego podróży po Antypodach i dowiecie się skąd wzięła się Australia!
Zobaczycie również co zrobić aby zacząć swoją przygodę w Krainie Kangurów, oraz odpowiemy na Wasze pytania w trakcie indywidualnych konsultacji! A odważni będą mogli spróbować najciekawszych australijskich przysmaków, wziąć udział w konkursie wiedzy o Australii w którym do wygrania bilet lotniczy w dwie strony dla jednego szczęśliwca!

 

PROGRAM VII DNI AUSTRALII

 

♦ 16.30-21. – Konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii
(obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona; andrzej@albionhouse.com.pl)

♦ 17. – Powitanie na VII DNIACH AUSTRALII z Albion House

♦ 17.05 – Miasta Australii – gdzie mieszka się najlepiej i dlaczego?

♦ 17.30 – Prosto z Down Under…czyli jak jest naprawdę?

♦ 17.45 – Degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych…

♦ 17.50 – Warsztaty wyjazdowe do Australii – czyli od czego zacząć? – Paweł Wida

♦ 18.30 – Spotkanie z „Australijczykiem”- Markiem Niedźwieckim

♦ 19.30 – Konkurs! WYGRAJ BILET DO AUSTRALII oraz losowanie nagród prosto z Australii

♦ 19.45 – Warsztaty sommelierskie dla osób pełnoletnich – Wojciech Cyran – ambasador marki Jacob’s
Creek, który opowie, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz udzieli wskazówek, jak dobierać wino do potraw, by podkreślić ich smak.
(czas trwania: ok 60 min; warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich; bilet: 20 zł / 1 os. (w cenie degustacja 3 typów win; zapisy pod adresem andrzej@albionhouse.com.pl)

Wstęp wolny!