Królestwo + Kiev Office

Do NRD zawitają dwa zespoły z północy: Królestwo, które zagra materiał z fenomenalnego albumu „Ćwiczenia repetytywne” oraz Kiev Office, które poza starszymi numerami zagra przedpremierowo utwory z nowego albumu „Modernistyczny horror”. Zapraszamy!

Gdzie: NRD KLUB
ul. Browarna 6; Toruń
Kiedy: 06.04.2017, godz. 21:00
Bilety: 15 zł (opłatę uiszczamy na bramce w dniu koncertu)


Zagrają:

Królestwo

Królestwo to uformowana w 2016 grupa muzyczna w skład której wchodzą muzycy takich grup jak 1926, Dule Tree, Alterton. Zespół eksploruje obszary z pogranicza math – noise – post rocka i yassu tworząc minimalistyczne, repetytywne struktury muzyczne.

Paweł Rucki – drums
Sebastian Goertz – bass
Max Białystok – guitar

 

Kiev Office
(Indie Art Punk – Gdynia)

Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia (Wok, Git). Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym rytmicznym fundamencie (Krzysztof Wroński – Perkusja, Joanna Kucharska – Bass).

Kiev ma za sobą ponad 160 koncertów w kraju i zagranicą – między innymi festiwale : Jarocin, Heineken Open’er Festival, Węgorzewo, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.
Każdy z albumów grupy jest innym slajdem na rzutniku dokumentującym dany moment. Grupa przerobiła już chyba całą tradycje niezależnej muzyki gitarowej – od zimnej fali, przez alt-country i lo-fi kończąc na surowym noise rocku.
Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym „Modernistyczny Horror”, Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth’owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.
Dyskografia Kiev Office :

2009 – „Jest Taka Opcja”
2011 – „Anton Globba”
2013 – „Zamenhofa” 2014 – „Statek Matka”
2017 – „Modernistyczny Horror”

Michał Miegoń – Wokal, Gitara
Joanna Kucharska – Wokal, Bass
Krzysztof Wroński – Perkusja