MIĘDZY CHMURĄ A KULTURĄ – The Feral Tress ||27.07.2017||

Nowy tydzień, nowe brzmienie! Czas na oryginalne połączenie alternatywnego sludge – metalu z folkiem! The Feral Trees już 27 lipca (czwartek), o godzinie 21 na Scenie na Wiśle! Zapraszamy!

Nie ma na polskiej scenie konkurencji dla ich muzyki – alternatywnego, akustycznego folku i mrocznego, metalowego brzmienia, które nam na żywo najbardziej przypominało najlepsze momenty stoner rocka – tak organizatorzy festiwalu Open’er opisali The Feral Tress.

Nietypowe połączenie alternatywnego sludge – metalu z folkiem i przejmującym, głębokim wokalem przenosi słuchacza muzyki The Feral Trees w podróż po bezkresnych stepach Kolorado. Stamtąd tez wokalistka Moriah Woods przybyła do Polski, aby wspólnie tworzyć muzykę z Grzegorzem Naporą, Dawidem Ryski, Mariuszem Antasem, Marcinem Klimczakiem i Małgorzatą Krasowską. Eteryczny wokal, ciężkie gitary i pełne brzmienie wielu instrumentów sprawiło, że zespół w ciągu zaledwie dwóch lat nagrał dwie płyty, był szeroko opisywany w prasie i zagrał na festiwalach takich jak Open’er Festival, Sziget Festival, Spring Break itd.

Wstęp wolny!