MIĘDZY CHMURĄ A KULTURĄ – Rosalie. ||10.08.2017||

„Między Chmurą a Kulturą” zbliża się ku końcowi, jednak to nie powinno być przyczyną Waszych smutków! Zdecydowanie humory poprawi Wam Rosalie., która w swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ’80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki! 10 sierpnia (czwartek), godzina 21, przy Scenie na Wiśle – jesteśmy i słuchamy!

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. Pierwszy singiel artystki, wyprodukowany przez Mateusza Gudela „This Thing Called Love” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, szybko przekraczając liczbę 20 000 wyświetleń na YouTube. Kolejne utwory (gościnne „Watching You” z Mentalcutem i solowe „Do It Right” i „123”) również zaowocowały dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo.

Dziś Rosalie. ma na koncie występy m.in. na poznańskiej konferencji Spring Break i Songwriter Łódź Festivalu. Pod koniec zeszłego roku portal Brand New Anthem uplasował artystkę w pierwszej trójce najlepiej zapowiadających się polskich artystów w 2016 roku.

Wstęp wolny!