MIĘDZY CHMURĄ A KULTURĄ – Masecki ||17.08.2017||

To już niestety ostatnie spotkanie z Alternatywną Sceną Letnią, jednakże Toruńska Agenda Kulturalna przygotowała na sam koniec coś specjalnego, perełkę! 17 sierpnia (czwartek) o godzinie 21 przy Scenie na Wiśle wystąpi jedna z barwniejszych postaci sceny warszawskiej – Masecki!

Marcin Masecki. Pianista, kompozytor i aranżer, poruszający się pomiędzy jazzem, muzyką klasyczną i eksperymentalną. Urodzony w Warszawie w 1982 roku.

„…Marcin Masecki – od kilku lat niezmiennie określany jako najbardziej twórczy i zaskakujący polski pianista jazzowy i klasyczny. Do wybrzmienia ostatniej nuty koncertu możemy być pewni jednego, będzie to coś nieprzewidywalnego!!!”

Jazz Forum, lipiec 2011

Współpracuje/ował z wieloma artystami m. in. Macio Moretti, Raphael Rogiński, Tomasz Stańko, Andrzej Jagodziński, ALCHEMIK, Pink Freud, Michał Górczyński, Niewinni Czarodzieje, rodzina Waglewskich, TAQ, Ziv Ravitz, Wacław Zimpel i Tomasz Pokrzewiński. Laureat wielu nagród, w tym pierwszego miejsca na Międzynarodowym Konkursie Pianistów Jazzowych w Moskwie 2005, oraz Grand Prix w Jazz Hoeilaart ’98 w Brukseli z zespołem Alchemik.

Wstęp wolny!

fot.Tomasz Dubiel