Farben Lehre Akustycznie ||5.10.2017||

Jeden z najbardziej znanych polskich punkowych zespołów, powstały w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa w październiku odwiedzi Toruń. Farben Lehre, bo o nim mowa zaprezentuje swoją twórczość w akustycznym wydaniu. OdNowa, 5 października (czwartek), godz. 19 – niech moc będzie z Wami!

Zespół FARBEN LEHRE po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjęło się zagrania serii koncertów „unplugged” w kilkunastu/kilkudziesięciu wybranych klubach. Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzy płytowego wydawnictwa „Trzy dekady„. Na setlistę 60-70 minutowych koncertów składa się ponad 20 piosenek w wersjach „bez prądu”. Na scenie pojawia się minimum siedem osób, a w niektórych miastach również zawitają na niej dodatkowi muzycy, zaproszeni w charakterze gości. Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w jego ponad trzydziestoletniej biografii.

Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w 2017 roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć „na żywo” FARBEN LEHRE w akustycznym wydaniu.

My – jako zespół – od samego początku byliśmy absolutnie świadomi wartości i atrybutów tego co zrobiliśmy, ale wszak do tanga potrzeba dwojga… Okazało się, że w pełni skorzystaliście z naszego zaproszenia do tego swoistego „tango acustico” i w nieocenionym stopniu przyczyniliście się do tego, że dotychczasowe koncerty „unplugged” zapisały się na kartach historii FARBEN LEHRE jako niezapomniane, a do tego jedyne w swoim rodzaju. Opisane sytuacje i reakcje pozwalają z pewnym optymizmem patrzeć na przyszłość naszych koncertów w konwencji akustycznej, więc – co zupełnie naturalne – jesienią 2017 trasa będzie miała swój ciąg dalszy.

Bilety:
Przedsprzedaż – 30 PLN
Dzień koncertu – 35 PLN

Sprzedaż biletów:
– Klub Od Nowa
Telefoniczna rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 665 823 666

Podczas koncertu do nabycia płyty CD, DVD, winyle, koszulki, bluzy i inne gadżety zespołu FARBEN LEHRE!

0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *