Pokaz „Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” ||1.10.2017||

Z okazji dziesiątej rocznicy premiery komputerowego Wiedźmina, zapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego „Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” stworzony przez naszych Przyjaciół z arhn.eu! Film opowiada o początkach jednej z najważniejszych światowych marek growych. 1 października (niedziela), godz. 20, Cybermachina – widzimy się!

 

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego Wiedźmina prezentujemy nasze skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś „The Witcher” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

„Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji zawdzięczamy naszym Patronom, których wsparcie w serwisie Patronite umożliwiło częściowe sfinansowanie projektu. Pozostały koszt pokryliśmy z własnych, prywatnych środków. To dzięki fanom, gdzie inne serwisy kazałyby sobie za ten przywilej płacić, nasz film dokumentalny dostępny jest dla każdego za darmo. Dziękujemy!

 

Wstęp wolny!
Ograniczenia wiekowe: +18!

0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *