CF98, Aporia, Molière ||14.10.2017||

Piranha Tourbooking zaprasza na koncert krakowskiej ekipy CF98, która niedawno obdarzyła polską scenę melodic punkową świetnym albumem „Story Makers”! Zespół wystąpi 14 października w toruńskim klubie Dwa Światy, gdzie towarzyszyć im będzie emo-hardcore’owa Aporia, promująca nowy album „Rottumeroog” oraz debiutanci z Molière. Start, godz. 20!

♦ CF98 ♦

(melodic punk / melodic hc / pop punk – Kraków)

Jeśli marzysz o tym, aby w środku dołującej, deszczowej jesieni przenieść sie do słonecznej Kalifornii, to koncert tej ekipy pozwoli Ci chociaż pozornie zrealizować to marzenie. Ich muzyka to melodyjny, wpadający w ucho punk, przy którym odruchowo masz ochotę sięgnąć po deskorolkę i beztrosko przemierzać słoneczny bulwar w Hermosa Beach. Na koncie mają 5 świetnych albumów, z czego ostatni, bardzo dobrze przyjęty – „Story Makers” – miał premierę 1 czerwca bieżącego roku. Koncertowali zarówno na dużych scenach festiwalowych (Jarocin, Coke Live Music, Rock in Area, Rock in Summer), jak i w małych klubach. Grali u boku klasyków gatunku, takich jak Good Riddance, Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend czy Cancer Bats. Do Torunia wracają po ponad 5 latach nieobecności, kto nie przyjdzie ten smutas!

♦ APORIA ♦

(emo, hardcore, post | Tczew / Gdańsk)

Tczewska Aporia przyjedzie do Torunia ze swoim nowym, świetnym albumem „Rottumeroog”, który ukazał się w kwietniu tego roku. Absolutny top polskiego emo hardcore. Szczere do bólu teksty i piękna muzyka, zahaczająca zarówno o hardcorową agresję, jak i klimaty bardziej melancholijne, spokojne. Pozycja obowiązkowa dla fanów Złodziei Rowerów czy Astrid Lindgren, ale tego mówić chyba nikomu nie trzeba.

♦ MOLIÈRE ♦

(emo, punk | Szczecin)

Młoda kapela ze Szczecina zarażona emo graniem zespołów takich jak: Title Fight, Basement, La Dispute czy Daitro. W najbliższym czasie planują wydać przygotowany materiał w postaci EPki.

Bilety: 15 zł – w dniu koncertu na bramce

0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *