Lords of the Sound ||25.11.2017||

Oscar Music Awards w wykonaniu orkiestry symfonicznej „Lords of the Sound” już 25 listopada  (sobota), o godz. 19 w CKK Jordanki. Koniecznie rezerwujcie bilety i przybywajcie! Zapraszamy nie tylko na koncert, ale także zachęcamy, by spędzić znakomity wieczór i smakować muzykę na światowym poziomie w mistrzowskim wykonaniu orkiestry.

Orkiestra „Lords of the Sound” nieustannie zaskakuje widza, pojawiając się w coraz to nowszych wcieleniach, ale wizytówką tego mistrzowskiego zespołu pozostaje zdecydowanie muzyka filmowa. Przed nami wyczekiwany od lat program Oscar Music Awards, w którym – poza utworami uhonorowanymi najbardziej prestiżową na świecie nagrodą filmową – znalazły się kompozycje z produkcji nominowanych do Oskara w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa”.

Już niebawem zabrzmią dla Was symfoniczne odsłony kultowych realizacji: Piąty Element, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Avatar, Grawitacja, Zapach kobiety, Gwiezdne wojny, Nienawistna ósemka, Mad max, Matrix, Titanic, Gladiator, 007 James Bond – Skyfall, Jak zostać królem, Grand BudapestHotel, Moulin Rouge, Incepcja czy Lista Schindlera.

Kolorowy dodatkiem eleganckiego koncertu będzie autorskie wizualne show z elementami 3D, a dowcipne wybryki dyrygentów i prowadzącego dodadzą smaku w morze pozytywnych emocji i dobrego nastroju.

Dyrygenci: Witali Fizer, Witali Sarażyński.

Produkcja: Andrzej Nowatorów

Bilety: BiletynaEventim, Ebilet