Zimowe Kino Samochodowe ||1.12.2017||

Kino samochodowe po raz kolejny powraca do Torunia! Już w najbliższy piątek, 1 grudnia, w godz. 19-21 na parkingu przy Centrum Handlowym Bielawy torunianie będą mieli okazję obejrzeć film pod gołym niebem.

Zimowa aura nie będzie żadną przeszkodą dla żądnych filmowych atrakcji kinomanów. Kina o tej porze roku odbywały się już w innych miastach Polski, dlatego zima na pewno nie będzie nam straszna. Dzięki samochodom, nikt nie zmarznie, a dźwięk będzie można odbierać wewnątrz aut, za pośrednictwem UKF. To wszystko będzie możliwe dzięki nowo powstałemu startupowi Dosiadam.pl we współpracy z EGG Studio Agencją Marketingu i Reklamy.

Dosiadam.pl jest nowym pośrednikiem podróży stworzonym zarówno dla kierowców jak i pasażerów. Celem jest stworzenie społeczności w drodze, gdzie kierowca i pasażer czerpią korzyści ze wspólnej podróży i przyjemnie spędzają czas w trasie.

Wjazd na wydarzenie jest bezpłatny, jednak w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Kto pierwszy, ten lepszy!

Zapisy na: www.kino-samochodowe-z-dosiadam-pl.evenea.pl