SARA PACH – KONCERT BOŻONARODZENIOWY ||7.01.2018||

Tradycja śpiewania w okresie Świąt Bożego Narodzenia pieśni i kolęd ma długą historię i sięga XV wieku. Wychodząc jej naprzeciw, Dwór Artusa przygotował koncert, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych miłośników kolędowania. W pięknym wnętrzu Sali Wielkiej zgromadzimy się by wspólnie z Sarą Pach śpiewać kolędy i pieśni, które wszystkim kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Serdecznie zapraszamy 7 stycznia (niedziela) o godz. 18!

Koncert będzie nie tylko okazją do spotkania, wspólnego muzykowania, ale także do posłuchania nowych wersji doskonale znanych pieśni o co postara się doskonale znana torunianom wokalistka. Wspomogą ją znakomici muzycy: Igor Nowicki i Nikodem Wróbel, dzięki którym koncert pozostanie niezapomniany również w warstwie instrumentalnej.

Sara Pach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, studentka trzeciego roku Kulturoznawstwa na UMK w Toruniu. W 2016 roku światło dzienne ujrzał jej solowy singiel pt. Sobą być, który artystka niejednokrotnie prezentowała w takich stacjach jak TVN czy TVP, a emitowały go znane stacje radiowe. Dużym osiągnięciem Sary jest także wydanie wspólnego singla Niepodzielni z raperem MEZO, który ukazał się niedawno na jego nowej płycie. Warto w tym miejscu nadmienić, iż wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych konkursów oraz Toruńską Nadzieją Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy 2016. Obecnie trwają prace nad jej debiutancką płytą, do której sama skomponowała muzykę i napisała teksty.