Śląska Grupa Bluesowa ||10.01.2018||

ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA to od lat czołowi muzycy polskiej sceny bluesowej i rockowej. Już 10 stycznia (poniedziałek), o godz. 19 zespół uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa wystąpi w HRPP Pamela, a przy okazji otworzy nowy sezon koncertowy!

Leszek Winder (gitara) Najlepsza gitara blues i rock w plebiscytach (GUITAR TOP, BLUES TOP i inne).
 Michał „Gier” Giercuszkiewicz (perkusja) Współtworzył i nagrał większość utworów grupy Dżem z Ryszardem Riedlem.
Mirosław Rzepa (gitara basowa, gitary) Gitarzysta , multiinstrumentalista. Ściśle związany z czołówką śląskiego środowiska muzycznego.

Z zespołem gościnnie koncertują:
♦ Agnieszka Łapka (wokalistka i plastyk). Przez wiele lat Agnieszka współpracowała z Janem Skrzekiem i Śląską Grupą Bluesową. Jest uznawana za czołową wokalistkę bluesową
♦ Krzysztof Głuch (pianista, kompozytor) Jest jednym z czołowych pianistów jazzowych i bluesowych. Ceniony muzyk sesyjny, inicjator wielu projektów muzycznych. Nagrywał i koncertował z miedzy innymi: Martyna Jakubowicz, Ireneusz Dudek, Dżem, Cree, Pick-up, Young Power, Free Dancing i inni.

Wejściówki dostępne są w trzech opcjach cenowych. Do końca grudnia 2017 kosztują 10 zł, do 9. stycznia 2018 – 20 zł, a 30 zł w dniu koncertu. Są do nabycia w klubie (Toruń ul. Legionów 36).

Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem.

Ilość biletów jest ściśle limitowana.