„Pikantni”, reż. Tomasz Gawron

16-10-2018

CKK Jordanki, 16.11.2018 (piątek), godz. 17:30 i 20:30


 „Pikantni” to opowieść o dwóch, znudzonych parach małżeńskich. Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.


Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem oraz inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.  

Recenzje Widzów:

„Fantastyczna sztuka i wspaniała obsada. Ania Mucha rewelacja, Basia Kurdej-Szatan... cudowna aktorka. Polecam wszystkim” (Dejjus) 

„Najlepszy spektakl na którym byłam. Super komedia i dobra gra aktorska. Zdecydowanie polecam!”  (Karola)

„Bardzo fajne przedstawienie, rola Anny Mucha rewelacyjna, dużo śmiechu i dobrej zabawy, polecam.” (Stokrotka)

   

Obsada:

Doris – Barbara Kurdej-Szatan

Bea – Anna Mucha

Christoph – Maurycy Popiel / Mikołaj Krawczyk

Alex – Michał Ziembicki

 

Bilety w cenie: 40 | 60 | 95 | 120 zł

 

Miejsca sprzedaży:

   adria-art.pl

   CKK Jordanki

 

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676