Lis
23
czw
KONCERT – CKK JORDANKI – DE MONO AKUSTYCZNIE @ C.K.K. Jordanki
Lis 23@19:00

 

DE MONO AKUSTYCZNIE

 

Opis wydarzenia:

De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. W tym roku mija 30 lat od chwili gdy De Mono z Andrzejem Krzywym nieprzerwanie koncertują i nagrywają.
Repertuar zespołu to przede wszystkim niezapomniane ballady i wielkie hity muzyki popularnej takie jak: „Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami” czy „Statki na niebie”. Wszystkie wyśpiewane charakterystycznym głosem charyzmatycznego lidera – Andrzeja Krzywego.
Od początku swojego istnienia De Mono był wielokrotnie wyróżniany wieloma prestiżowymi nagrodami i uczestnictwem w znaczących wydarzeniach muzycznych.
Zespół ma na swoim koncie 16 płyt. Przedostatnia „De Mono Symfonicznie” pojawiła się w sprzedaży w 2014 roku.
Teraz na rynku pojawił się album pt. „De Mono – XXX”. To prezent dla fanów z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu. Nagrany w stylowych, akustycznych wersjach longplay zawiera jedenaście „starych, dobrych hitów” stanowiących przekrój przez wszystkie lata istnienia grupy oraz premierową piosenkę „Próżno nie chcę czekać na twoją miłość” z repertuaru Boba Marley („Waiting in Vain”) do polskich słów Andrzeja Krzywego).

 

Data: 23.11.2017 19:00

Miejsce: C.K.K. Jordanki

Kategoria: Koncert