10. edycja Bella Skyway Festival

Opublikowano: 20 sierpnia 2018 r.
Kategorie: Festiwale

Stare Miasto, 21.08.–26.08.2018, w godz. 20.30–24.00


Temat tegorocznej edycji Festiwalu – ENERGIA.

Międzynarodowy festiwal światła pokazywany na antenie National Geographic. Najlepsze wydarzenie kulturalne lata 2015 roku, najlepszy produkt turystyczny Polski w 2014 roku, ponad 380 000 widzów podczas ostatniej edycji – 10. edycja Bella Skyway Festival w Toruniu już w dniach 21 – 26 sierpnia 2018 roku.

W programie kilkanaście imponujących świetlnych instalacji, fascynujące mappingi 3D, niesłychanych rozmiarów instalacja z żywym ogniem, gra w wirtualnej rzeczywistości, czy projekcja z muzyką wykonywaną na żywo przez orkiestrę symfoniczną.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie ENERGIA.
ENERGIA może zmieniać swoją postać, jednak nie może być tworzona, ani niszczona. Proces, w którym jeden rodzaj energii zamienia się w inny, związany jest zawsze z jakiegoś rodzaju oddziaływaniami. To właśnie te oddziaływania będziemy mogli poczuć, spacerując między świetlnymi instalacjami w sercu Torunia.

Dzięki artystycznym wizjom przedstawionym na Bella Skyway Festival wszyscy będą mogli doświadczyć tytułowej ENERGII i dzięki niej „naładować swoje akumulatory” oraz pozytywnie się nastroić.

Więcej informacji: http://www.bellaskyway.pl/pl/

Skip to content