Ania Grzelak Trio-Tribute to Aretha Franklin

Opublikowano: 24 października 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Brando’s music, Żeglarska 25, 31.10.2018 (środa), godz. 20.00


Trio wykona kompozycje z repertuaru Arethy Franklin. Będą one wspomnieniem elektryzującej muzyki soulowej lat 60. i 70., swoistym powrotem do przeszłości prezentowanym z niezwykłą energią tworzoną przez młodych i zdolnych artystów.

Anna Grzelak
Otrzymała tytuł magistra sztuki po ukończeniu studiów w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, specjalność wokalistyka jazzowa. Od 2017 roku instruktor śpiewu jazzowego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w tejże Akademii. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali, m.in. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”. Zdobywczyni Grand Prix Festiwalu Pamięci Marka Grechuty oraz Międzynarodowego Festiwalu Rzeszów Carpathia Festival. W 2015 roku stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od 2016 roku artystka Nowej Sceny w Bydgoszczy. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Toruniu. Miała okazję współpracować przy różnych projektach między innymi z Bernardem Maselim, czy Krzysztofem Ścierańskim. Występowała wielokrotnie na deskach Filharmonii Pomorskiej.

Jakub Kowalczyk – gitary
Student pierwszego roku studiów magisterskich w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie dr Piotra Olszewskiego. Udziela się w wielu lokalnych projektach o zróżnicowanej stylistyce. Występował z Big Bandem oraz Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Brał udział w wielu koncertach Klubu Akademii Jazzu oraz Bydgoskiej Akademii Jazzu. Członek orkiestry grającej podczas 15 i 16 edycji International Circus Festival Auvergne Rhône we Francji.

Filip Dzierżawski – gitara basowa
W 2017 rozpoczął studia magisterskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie trąbki. Ma na swoim koncie współpracę zarówno z zespołami jazzowymi m.in. Fusion Generation Project, orkiestrami symfonicznymi – Filharmonia Kaliska, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz wykonawcami muzyki pop, takimi jak Blue Cafe.

https://www.youtube.com/watch?v=gPKg57cTPy4
W NASZYM KLUBIE TRIO VERSION!!

Bilety 30zł / 35 zł w dniu koncertu
online:
lub w barze klubu

Skip to content