Another Pink Floyd

Opublikowano: 30 stycznia 2018 r.
Kategorie: Koncerty

CKK Jordanki, 18.02.2018, g. 19:00


18 lutego 2018 w Centrum Kulturalno-Kongresowym w Toruniu będzie można usłyszeć na żywo najsłynniejsze utwory Pink Floyd. W 10-osobowym składzie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, pierwszy polski coverband klasyków rocka!

Największe utwory Pink Floyd zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, stanowiącą idealne dopełnienie tego niezwykłego widowiska.

Zespół ANOTHER PINK FLOYD powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Prawie dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów PINK FLOYD, którzy jako wymagająca publika zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe. Fotorelację z wyprzedanego występu w Krakowie w marcu 2017 można zobaczyć tutaj: http://musicalert.pl/another-pink-floyd-w-krakowie,artykul,7410.html

To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj.

Polski Pink Floyd – bo tak często zespół jest nazywany przez publikę – idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.

Na występ ANOTHER PINK FLOYD składają się największe floydowskie utwory z płyt „Dark Side Of The Moon”, „The Wall” czy „Wish You Were Here” i wiele innych. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty „Division Bell”.

Więcej informacji i filmy:

https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd/
https://www.youtube.com/user/AnotherPinkFloyd

 [fot. materiały organizatora]

Skip to content