Bitamina

Opublikowano: 4 września 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, 18.10.2019 (piątek), godz. 20.00


Po festiwalowym lecie czas na bardziej intymne spotkania z muzyką Bitaminy. „Kwiaty i Korzenie” dla Ciebie.
Otwarcie bram: 20:00
Koncert: 21:00

Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.
Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

Pamiętajcie, że legalne odsprzedanie lub odkupienie biletu w systemie Going możliwe są tylko poprzez aplikację Going.
Obecnie użytkownicy mają możliwość samodzielnej zmiany danych na biletach w aplikacji Going. (zakładka Moje bilety -> przekaż bilet), co umożliwia podarowanie czy odsprzedanie biletu.

Każdy bilet zakupiony w Going po ściągnięciu aplikacji i zalogowaniu będzie widoczny w aplikacji w zakładce „Moje bilety”.

Skip to content