Bliskie spotkania z człowiekiem – Aleksander Doba

Opublikowano: 24 marca 2019 r.
Kategorie: Spotkania

Centrum Kultury Dwór Artusa, 12.04.2019 (piątek), godz. 19.00


Centrum Kultury Dwór Artusa wraz z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro zapraszają na zupełnie nowy cykl inspirujących spotkań. Bliskie spotkania z człowiekiem, to możliwość zrozumienia motywacji jakie kierują ludźmi wielkimi. Bohaterem pierwszego wieczoru będzie Aleksander Doba.

Mówi o sobie, że nie jest sportowcem tylko turystą, a tak naprawdę zdobywa najważniejsze nagrody podróżnicze, od Kolosów po tytuł Podróżnika Roku National Geographic. Co więcej, zdobywa świat! Kajakiem. Ma w planie obchodzić 102 urodziny, a jego życiowa dewiza brzmi – „Marzenie, plan, realizacja!”.

Dla wielu dokonania Aleksandra Doby są niewyobrażalne. A jednak 73- letni podróżnik drwi z czasu i ze starości. Samotnie przepłynął kajakiem ocean, a o tej wielkiej wyprawie opowiada, jak o podróży do własnego wnętrza. Co więcej wcale nie osiada na laurach, tylko już planuję kolejną przygodę. W maju rusza bowiem w mroźne odstępy Syberii. Co spodziewa się tam odnaleźć, czego nauczyły go bliskie spotkania z rekinami i jak to jest walczyć z przeciwnościami losu, gdy można liczyć tylko na… siebie? Tego wszystkiego z pewnością dowiemy się podczas wieczoru w Dworze Artusa.

Skip to content