Closterkeller / Ereles

Opublikowano: 26 lutego 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Lizard King Toruń, ul. Kopernika 3, 10.03.2019 (niedziela), godz. 19.00


Zapraszamy na koncert zespołu CLOSTERKELLER czołowego przedstawiciela nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, który został okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej. Jego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco „zakręconego” pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.
Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.„ Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku.
https://www.facebook.com/closterkeller/

BILETY:
▪ 35 zł – Bar Klubu Lizard King [wt-sob, po g. 18:00]
▪ 35 zł – biletyna.pl [całą dobę – bilety online]
? LINK:
▪ 35 zł – Copernicana, ul. Żeglarska 18/1 [pon-pt w g. 9-17]
▪ 45 zł – w dniu koncertu, od godz. 18:00

Skip to content