Czy sztuka może być zawodem?

Opublikowano: 17 maja 2018 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, 17.05.2018, g. 18:00


Inspirujące wykłady, kreatywne rozmowy i niezwykłe spotkania – organizatorzy projektu 50/50 zapraszają na kolejne, trzecie spotkanie z cyklu. W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, 17 maja o godz. 18:00 wystąpi tym razem Andrzej PoProstu, artysta, ilustrator, twórca realizacji wielkoformatowych, pochodzący z Torunia.

„Żyję, bo tworzę – sztuka jako zawód” to temat kolejnego spotkania, w którym weźmie udział Andrzej PoProstu. Będziemy rozmawiać m.in. o realiach życia freelancera i o tym czy możliwe jest utrzymywanie się ze sztuki.

Spotykamy się w przestrzeni pracowni kreatywnej „przeBUDOWA” 17 maja o godz. 18:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Tym razem chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy do zgłoszenia na email: czesc@50na50projekt.pl.

Andrzej PoProstu:
W swoich pracach filtruje rzeczywistość ilustracyjnymi narracjami wpisanymi w przestrzeń miejska. Ma na koncie kilkaset autorskich murali na terenie Torunia, kraju i za granicą. Aktualnie zatrudniony w gamedev. Artystycznie bada pola mixu muralu, mapingu i dźwięku oraz projektuje ilustracje po hafty krzyżykowe dla swojej mamy.

Facebook: https://web.facebook.com/apoprostu
Instagram: https://www.instagram.com/a_poprostu/

Skip to content