Dołącz do Akademii Magii!

Opublikowano: 16 października 2018 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, 26.10.2018, 18:00-21:00


Tworzenie magicznej różdżki, zajęcia w Pracowni Niezwykłych Roślin i Zwierząt czy eksperymenty w Pracowni Eliksirów – wszystkich pasjonatów magii, czarów i Harry’ego Pottera już 26 października czeka nie lada gratka! W ramach Naukowego Halloween, do wszystkich najmłodszych, i nie tylko, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wysyła specjalne zaproszenie do „Akademii Magii”!

W tym roku chcemy bliżej przyjrzeć się fantastycznym postaciom oraz ich niesamowitym cechom i zdolnościom. Dlatego Młyn Wiedzy na jeden wieczór zamieni się w „Akademię Magii”. Pokażemy, że wiele „magicznych” trików można wytłumaczyć w naukowy sposób – tłumaczy Marcin Centkowski.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przygotowało specjalne pracownie: Pracownię Ognia, w której uczestnicy poznają sposoby rozniecania płomienia, Pracownię Eliksirów, w której będzie można zobaczyć, co stoi za bąbelkami i dziwną parą w kotle czarownicy, Pracownię Szyfrów, w której animatorzy zaprezentują tajniki kodowania i ukrywania wiadomości oraz do Pracownię Niezwykłych Roślin i Zwierząt.

Oprócz tego każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość rozwiązując zagadki czarodziejów oraz zwinność w trakcie różnych konkurencji sportowych. Będzie również okazja do samodzielnego stworzenia czarodziejskich atrybutów, np.: różdżki i kapelusza. Centrum przygotowało również kilka niespodzianek dla uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

„Akademia magii” odbędzie się 26 października w godz. 18:00-21:00.

Bilety można kupić w kasach Centrum lub poprzez elektroniczny system sprzedaży online.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Skip to content