Erith w Toruniu na trasie Speed of Light!

Opublikowano: 28 maja 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Brando’s music w Toruniu, 01.06.2018 (piątek), godzina 19:00


Z wielką radością ogłaszamy, że 1 czerwca zagra u nas artystka uważana za jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej! Erith zagra w Toruniu po raz pierwszy na trasie Speed of Light!

W ciągu swojej dwuletniej kariery Erith zagrała na takich festiwalach jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i kilka za granicą, m.in. w Lipsku, Ostrawie, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry).

Podczas występów na żywo Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata. 24-letnia artystka loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec.

Jej debiutancki album został świetnie przyjęty przez najważniejsze redakcje muzyczne w Polsce:

„Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(…)”.

~ Piotr Stelmach – Program Trzeci Polskiego Radia

„Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią”.

~ Outrave: http://outrave.net/muzyka/erith-nowym-klipem-odslania-debiutancki-album-speed-of-light-zobacz-this-is-what-we-are

„Nie ma na „Speed of Light” dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (…) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces”

~Soundrive.pl: http://soundrive.pl/article/851/erith-speed-of-light

„Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca”.

~Hiro: http://hiro.pl/fluorescencyjne-klimaty-erith-prezentuje-swoj-szalony-swiat-na-debiutanckiej-plycie/

Cały album dostępny na Spotify:
https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0

Bilety 20 zł / 25 zł w dniu koncertu
online: https://goingapp.pl/evt/1634978/erith

Skip to content