Fantastyczny Dzień Dziecka – piknik na zamku Dybów

Opublikowano: 17 maja 2019 r.
Kategorie: Warsztaty

Zamek Dybów i Gród Nieszawa, ul. Dybowska 10-14, 02.06.2019 (niedziela), godz. 13.00


Trzecia odsłona Fantastycznego Dnia Dziecka – niezwykłej imprezy rodzinnej organizowanej przez Fundację „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” i Osiedle 4 Pory Roku – APRO INVESTMENT. Będzie to jednocześnie pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane dzieciom, które odbędzie się na toruńskim lewobrzeżu!

Już 2 czerwca przeniesiemy się do świata fantasy, a teren wokół zamku Dybów odwiedzą postacie doskonale znane z bajek, baśni i filmów. W ciągu dnia odbędą się liczne animacje i pokazy, które przybliżą uczestnikom świat znany z bajek i baśni. Będzie szansa wykazać się na wymagającym torze przeszkód, spróbować sił na prawdziwym stanowisku łuczniczym czy zrelaksować się przy tradycyjnych zabawach i grach planszowych. Postacie z popularnych baśni przygotują dla najmłodszych specjalne zadania i quizy!

Czeka na Was również przebieralnia, która pozwoli jeszcze bardziej poczuć się częścią niezwykłego świata fantasy i zaprezentować w prawdziwym stroju książęcym. Całość uświetnią scenki rodzajowe i profesjonalne pokazy walk w wykonaniu rycerzy. Z nami nie ma czasu na nudę!

ATRAKCJE:
– liczne konkursy z nagrodami,
– stanowiska stałe (łuk, bezpieczny oręż, rzut nożem),
– tor przeszkód w Szkole Kota,
– zaczarowany staw z nagrodami,
– bajeczne animacje,
– darmowy poczęstunek przy ognisku (do wyczerpania zapasów),
– pokazy walk prawdziwych rycerzy,
– gry planszowe,
– gra terenowa na terenie królewskiego zamku,
– przebieralnia strojów historycznych i bajkowych,
– stanowisko sprawnościowe,
– strzelnica ASG,
– dmuchany plac zabaw,
– klaun,
– ścianki zdjęciowe,
– i wiele innych!

Na lewobrzeże można dostać się za pomocą DARMOWEJ przeprawy rzecznej z Bulwaru Filadelfijskiego! Flisacy kursują w godzinach 12:30-18:30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
ZAPRASZAMY!

Skip to content