Ferie zimowe w Dworze Artusa

Opublikowano: 8 stycznia 2019 r.
Kategorie: Warsztaty

Dwór Artusa, 19.01. – 25.01.2019


Zbliża się upragniony czas dla wszystkich uczniów – ferie zimowe. Z tej okazji Dwór Artusa już od 19 stycznia (sobota) przygotował moc atrakcji dla najmłodszych!


Kocham Cię Babciu! Kocham Cię Dziadku! – kreatywne warsztaty rękodzieła

19.01. (sobota), godz. 12:00 i 16:00

Aby uczcić Dzień Babci oraz Dzień Dziadka pragniemy pomóc dzieciom w wyrażeniu ich miłości. A co może wyrazić większą miłość i przywiązanie niż pięknie wyeksponowana wspólna fotografia? W tym roku Dwór Artusa pragnie zainspirować dzieci do sfotografowania się z dziadkami i podarowania im tego zdjęcia w pięknej i wyjątkowej, bo własnoręcznie wykonanej ramce! Zapraszamy głównie dziadków z wnukami, ale wszyscy chętni mile widziani.

Bilety: 5 zł dziecko, 10zł dorośli, 20 zł bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci). Czas trwania: ok. 1,5 godziny.

 

Tajemnice Weneckiej Maski – warsztaty rękodzieła i tradycji karnawałowych

26.01. (sobota), godz. 12:00 i 16:00

Czym jest maska wenecka? Kiedy powstała? Czy kostiumowe zabawy karnawałowe odbywały się tylko w Wenecji? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie warsztatów! Przyjdź i stwórz wspaniałe maski karnawałowe, posłuchaj opowieści o tradycyjnych zabawach i własnoręcznie wykonaj karnawałowe origami. Zapraszamy dzieci z opiekunami, dorosłych oraz seniorów.

Bilety: 5 zł dziecko, 10zł dorośli, 20 zł bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci). Czas trwania: ok. 1,5 godziny.


Akademia Magii, czyli ferie z Harrym Potterem

I tura: 14-18.01. (poniedziałek-piątek), godz. 9:00-12:00

II tura: 21-25.01. (poniedziałek-piątek), godz. 9:00-12:00

Warto dobrze i ciekawie zaplanować ferie aby były czasem sensownego odpoczynku od szkoły, ale nie były czasem ferii dla wyobraźni. Zajęcia, które proponuje Dwór Artusa są adresowane szczególnie do młodych fanów książek o Harrym Potterze, ale oczywiście nie tylko! Liczyć się bowiem będzie, przede wszystkim, chęć do wspólnej zabawy. Będzie więc można stworzyć własny zamek Hogwart, zaprojektować mapę krainy magii, a nawet zagrać w Quidditcha. Wszystkie działania inspirowane będą cyklem książek J. K. Rowling o Harrym Potterze.

Zajęcia dla dzieci w wieku: 6-10 lat. Ilość miejsc ograniczona.

Bilety:  15 zł od dziecka / 1 dzień; Karnet: 60 zł od dziecka /tydzień

 

Szczegóły na www.artus.torun.pl

Skip to content