Festiwal DwuTakt 2019 – Serialowy Koniec Wakacji

Opublikowano: 15 lipca 2019 r.
Kategorie: Festiwale

Centrum Kultury Dwór Artusa, 31.08 – 01.09.2019 (piątek-sobota), godz. 10.00


Dwutakt zagości ponownie w Dworze Artusa! Tym razem to impreza obowiązkowa dla każdego zapaleńca opery mydlanej i konesera ciężkich klimatów seriali kryminalnych.

Jeden z prężniej rozwijających się festiwali w północnej Polsce! Szósta edycja weźmie na warsztat uwielbiane przez każdego seriale! Od legendarnych polskich klasyków, jak Zmiennicy, czy Sensacje XX wieku, po najnowsze produkcje Netflixa, HBO czy polskie Ślepnąc od świateł. Pokażemy Wam seriale nie tyle oczami aktorów, co również ekipy tworzącej!

VI Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt oferuje uczestnikom to, czego nie będą mogli doznać na koncercie czy w kinie – bezpośredni kontakt z artystami. Nie tylko będzie można zobaczyć swoich idoli na żywo, ale zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf, a nawet z widowni zadać własne pytanie. W tym roku gwiazdy znane z najpopularniejszych seriali!

Ponadto stałe punkty programu jak bitwa rysunkowa, VR, giełda różności oraz gry planszowe, konsolowe, RPG czy strefa tatuażu. Na publiczność czekać będą warsztaty tematyczne (scenopisarskie i aktorskie), a także strefa superbohaterów, kino serialowe, cosplay oraz mnóstwo nagród do zdobycia!

Pamiętajcie, ostatni dzień wakacji będzie najfajniejszy, pod warunkiem, że spędzicie go z razem DwuTaktem!

Ponadto w  programie punkty takie m.in. jak:
– Spotkania z gwiazdami (kino, telewizja, yt)
– Kino (tym razem serialowe)
– Strefa Gier Konsolowych
– Bitwa rysunkowa
– Losowanie biletów (nagrody!)
– Strefa autografów
– Cosplay

Serdecznie zapraszamy wszelkiej maści fanów seriali kryminalnych, gdyż utworzymy specjalną Strefę Kryminalną, gdzie będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami!

Skip to content