Filcowa biżuteria vol. 1 – warsztaty filcowania na sucho

Opublikowano: 26 lutego 2019 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 16.03.2019 (sobota), godz. 12:00 i 17.00


Czy zawsze marzyłeś/aś, aby nauczyć się tworzyć piękną biżuterię (kolczyki, broszki, bransoletki naszyjniki) lub aplikacje na ubrania metodą filcowania na sucho?

Namów przyjaciół lub zrób coś tylko dla siebie i przyjdź na warsztaty filcowania na sucho do Piwnic Kultury. To warsztaty, które pozwolą Ci rozwinąć w sobie zmysł artystyczny, rozbudzą Twoją kreatywność i zdolności manualne. Zaskocz rodzinę i znajomych kreatywnymi – własnoręcznie wykonanymi prezentami lub wykonaj dla siebie wymarzone dodatki. 

Boisz się, że nie masz dostatecznych zdolności i inwencji twórczej? Nic się nie martw! W trakcie zajęć pokażemy Ci kilka sprawdzonych prostych wzorów i ich warianty. Do zdobienia naszych filcowych elementów będziemy wykorzystywali guziki, koraliki i pióra dzięki czemu uzyskamy zniewalające efekty.
Obiecujemy, że przyprawimy cię o filcowy zawrót głowy! A to wszystko w przyjemnej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty. Oczywiście zapewniamy nie tylko dobrą zabawę, ale i wszystkie potrzebne materiały.

Warsztaty dla osób od 12 lat. Czas trwania ok. 3 h.

Skip to content