Happy Olo Pogodna Ballada o Olku Dobie

Opublikowano: 13 lutego 2019 r.
Kategorie: Spotkania

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, 20.02.2019 r. (środa), godz. 17.00


Zimową, lutową porą zapraszamy na seans jednego z najbardziej optymistycznych filmów 2017 roku, po projekcji którego – dajemy słowo – każdy wyjdzie w nastroju odpowiadającym aurze letniej, pogodnej i słonecznej.

Happy Olo to dokumentalna opowieść pełna optymizmu, uśmiechu i muzyki. Aleksander Doba jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki, wyłącznie dzięki sile własnych mięśni. Film, okraszony muzyką zespołu Pogodno, jest pochwałą dążenia do realizacji marzeń.

Marcin Macuk – muzyk, kompozytor, wokalista, producent muzyczny i filmowy, multiinstrumentalista. Jako muzyk, kompozytor i producent pracował m.in. z Katarzyną Nosowską, Moniką Brodką, Korą Jackowską, Marylą Rodowicz,. Na stałe związany z zespołami Hey i Pogodno. Kompozytor muzyki do takich filmów fabularnych jak, m.in. Moja Krew, Chrzest czy Demon Marcina Wrony oraz seriali i filmów krótkometrażowych. Sześciokrotnie nominowany do Fryderyka, laureat tej nagrody w roku 2008 w kategorii Najlepsza Produkcja Muzyczna Roku (płyta MTV Unplugged zespołu Hey). Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Jeden z dwóch reżyserów dokumentu Happy Olo. Pogodna ballada o Olku Dobie.

Spotkanie będzie miało miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu ul. Szpitalna 8.

Wstęp bezpłatny! 

Skip to content