Hope / Phedora

Opublikowano: 26 lutego 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, 28.02.2019 (czwartek), godz. 19.00


GÓRA Muzyki / Menago zapraszają na koncert promujący nowe wydawnictwa płytowe zespołów Hope „Name it” / Phedora „The Spire”.

____________________________________________

Hope

Singiel „Miło”: https://youtu.be/RKP_ceHFN0s
Odsłuch najnowszej płyty „Name it“: https://youtu.be/Sv5DVXA_MZM
Zamów już dziś: www.menago.art/hope

Hope to czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, poznański gang sprawdzony na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu ponad 10-letniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count i Hed PE, ale oni wciąż konsekwentnie idą po swoje – wspierani przez fanów, którzy są dla nich jak rodzina.

Hope to siedem różnych osobowości mówiących jednym głosem, niepoprawni miłośnicy szorstkiego oldschoolu i szczerego, analogowego hałasu. Na ich koncie znajdują się trzy albumy: debiutancki „Join the Gang” z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy „Da Best Of”. Najnowszy trzeci album „Name it” w sprzedaży od 18.01.2019!

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”, a także Eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „najpiękniejszym festiwalu świata” poznaniacy wystąpili trzykrotnie: w 2012, 2013 i 2015 r. Zespół ma również za sobą serię zagranicznych koncertów, m.in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach i Bułgarii. W roku 2018 formacja po raz kolejny wywalczyła miejsce na dużej scenie Przystanku Woodstock (obecnie: Pol’and’Rock Festival).

___________________________________________

Phedora

Singiel „Hurt You”: https://youtu.be/a5PhYrjPxrE
Grupa promuje najnowszy koncept album „The Spire”.
Zamów już dziś: www.menago.art/phedora

Zespół został założony w 20011 roku w Lublinie i szybko zdobył zainteresowanie szerszej publiczności. Charakterystyczne kompozycje, czerpiące inspirację z zespołów takich jak BRING ME THE HORIZON, BREAKING BENJAMIN, SKILLET, czy RED.

Od momentu utworzenia zespołu w 2011 roku, Phedora zagrała wiele koncertów w swoim rodzinnym kraju, dzieląc scenę z największymi gwiazdami polskiej sceny rockowej, włączając w to takie zespoły jak Coma, Lao Che, Enej, LemON, Proletaryat, Luxtorpeda, TSA, Jelonek, Strachy na Lachy, Chemia, Akurat, Muchy, Maleo Reggae Rockers, Chassis oraz Kozak System.

Grono fanów zespołu stale się powiększa, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki zainteresowaniu ludzi z całego świata, zespołowi udało się uzyskać świetne wyniki sprzedaży swojej muzyki i powiązanej z nią linii ubrań.

Charyzma i otwartość, jaką charakteryzują się członkowie zespołu, pozwoliła im na wytworzenie unikalnej więzi z fanami. Zaznajomienie się z ich osobowościami rzuca pozwala dostrzec, dlaczego ich muzyka i styl bycia przyciąga masy ludzi z tak wielu różnych grup wiekowych.

Skip to content