II Walentynkowa Gala Stand Up Comedy

Opublikowano: 1 lutego 2018 r.
Kategorie: Spektakle

Szukacie pomysłu na Walentynki? Macie dość otaczających różowych serduszek i chcecie spędzić ten wieczór na dobrej zabawie?

AKCiS „Od Nowa” zaprasza na II Walentynkową Galę Stand Up Comedy. Po sukcesie pierwszej edycji postanowili zaprosić kolejnych komików, którzy udowodnią, że „dzień zakochanych” może być świętowany na różne sposoby.

Wystąpią:

 

Paulina Potocka

Stand-uperka eksperymentalna. Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. Występowała w takich telewizjach jak TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska.

 

Magdalena Kubicka

jest młoda i dynamiczna. . Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu.

Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało – dużo.

Marcin Zbigniew Wojciech

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 700 występów.Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

[fot. materiały organizatora]

Skip to content