Irena Santor – koncert w Toruniu!

Opublikowano: 28 lutego 2018 r.
Kategorie: Koncerty

CKK Jordanki, 07.04.2018, g. 18:00


Na scenie CKK Jordanki w Toruniu wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów  („Tych lat nie odda nikt”, „Maleńki znak”, „Serce”, „Złoty pierścionek”, „Już nie ma dzikich plaż” i in.) oraz pięknych piosenek z dwóch ostatnich płyt – „Kręci mnie ten świat” i „Punkt widzenia”, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów, zdobyły także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Będzie to wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

OFICJALNY PROFIL WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: tel. +48 602 80 43 29

Bilety w cenach: 99 zł, 85 zł, 69 zł  można nabywać on-line

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

  • Biuro Turystyczne Copernicana  ul. Żeglarska 31/1 tel. 56 622 30 02
  • Ośrodek Informacji Turystycznej  Rynek Staromiejski 25 tel. 56 6210930
  • Księgarnia PWN  ul. Mikołaja Reja 25 tel. 56 611 49 36, 56 611 42 98
  • Kasa CKK Jordanki Al. Solidarności 1-3,

a także w salonach EMPIK w całym kraju.

[fot. materiały organizatora]

Skip to content