JaKobieta w Młynie

Opublikowano: 26 lutego 2018 r.
Kategorie: Spotkania

Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”, 8.03.2018, g. 18:00-21:00


W Dniu Kobiet Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” zaprasza do udziału w wyjątkowym i nietypowym wieczorze tylko dla pań – „JaKobieta”. 

W trakcie wieczoru będzie można wziąć udział w zajęciach związanych z domowym SPA. Będzie można przygotować maseczkę bąblującą, maski na dłonie, peelingi, a także wykonać kosmetyki naturalne. Nie zabraknie porad w ramach „kosmetycznego SOS”. Pokażemy na przykład co zrobić, kiedy puder w kamieniu potłucze się na kawałki.

Nie zabraknie stanowisk z „nauką” czytania etykiet kosmetyków i chemicznymi składnikami używanymi do ich produkcji. Odbędą się m.in. spotkania ze stomatologiem, który obali mity związane z wybielaniem i prostowaniem zębów. Z kolei, dietetyk opowie o nowych trendach w dietach i wpływie diet na urodę. Dermatolog przedstawi nowe kierunki w medycynie estetycznej, a specjalista od savoir vivre wyjaśni zasady dress code oraz stylu życia jednej z najbardziej „stylowych” nacji – Włochów. Specjalistka od wizerunku doradzi jak się ubierać, by dobrze wyglądać. Uczestniczki wieczoru będą mogły spotkać się również z trenerami personalnymi z Bella Line Wellness. W przerwie między aktywnościami będzie można napić się pysznej kawy. Niezapomnianą pamiątką ze stylowego spotkania z przyjaciółkami będzie własnoręcznie ozdobiona niepowtarzalna torba i biżuteria, a także pomysłowe zdjęcia, które uczestniczki będą mogły wykonać na wystawie „Kalejdoskop”.

Wieczór dla kobiet „JaKobieta” odbędzie się 8 marca w godz. 18:00-21:00.

Bilet na wydarzenie w przedsprzedaży kosztuje 30 zł. W dniu wydarzenia będzie o 10 złotych droższy.

[fot. materiały organizatora]

Skip to content