JO! 2019 – Warsztaty PL

Opublikowano: 25 czerwca 2019 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 26-28.07.2019 (piątek-niedziela), godz. 14.00-17.00


Prezentujemy ofertę warsztatów festiwalowych w języku polskim!
Wszystkie warsztaty odbędą się w Centrum Kultury Dwór Artusa.
Dla posiadaczy karnetów zniżka 10zł do każdej transakcji.

Artur Jóskowiak – Gdzie?
Piątek 26 lipca 14:00-17:00
Czas trwania: 3 godziny
Max. osób: 14
Cena: 120/130zł
Ten warsztat to zabójca stających i gadających głów. Skupimy się na pomieszczeniu, w którym znajdują się nasi bohaterowie. Stworzymy miejsce, które zbuduje nasze postaci i wpłynie na nasze decyzje. Przyjrzymy się temu, jak malowanie sceny pomaga w graniu i jak wpływa na dynamikę sceny. Ogramy przedmioty, które odegrają kluczową rolę w scenach i o których publiczność będzie pamiętać.

Katarzyna Chmara – Daj głos- Twoja moc na scenie!
Sobota 27 lipca 14:00-17:00
Czas trwania: 3 godziny
Max. osób: 14
Cena: 120/130zł
Znasz to uczucie, gdy zasycha Ci w gardle, a publiczność nie słyszy co mówisz ze sceny? Chciałbyś wyrazić prawdziwe emocje, ale nie wiesz jak modulować głosem? Dodatkowo miewasz bóle gardła i nie wiesz jak zarządzać swoim oddechem, by nie mieć wiecznej zadyszki? Przyjdź na warsztat, by to zmienić! Nauczysz się sprawdzonych metod pracy z głosem, wzmocnisz swoje umiejętności sceniczne i wzbogacisz się o nowe triki. Dodatkowo wyposażony zostaniesz w zeszyt ćwiczeń, z którego z pewnością będziesz korzystał na co dzień. Masz tę moc, znajdź ją w sobie! Zarycz jak lew, ROAR!!!

Kuba Śliwiński – Podróż przez wyobraźnię
Sobota 27 lipca 14:00-17:00
Czas trwania: 3 godziny
Max. osób: 14
Cena: 120/130zł
Moderowana przeze mnie przygoda, w której uczestnicy zgłębiają meandry wyobraźni, szukając miejsc, postaci i opowieści. Całość podzielona jest na etapy pracy indywidualnej, w parach, trzy i czteroosobowych grupach. Duży nacisk kładę na uważność, która pozwala szukać inspiracji w niecodziennych miejscach oraz otwartość na zupełnie nowe kierunki, w których podążyć może opowieść.

Małgorzata Różalska – Samoreżyserowanie
Niedziela 28 lipca 14:00-17:00
Czas trwania: 3 godziny
Max. osób: 14
Cena: 120/130zł
Podczas tego warsztatu dowiecie się, jak wiele wspólnego ma dobre impro z dobrą reżyserią… i jak wiele ma złe impro ze złą. W reżyserii najtrudniejsze jest jasne komunikowanie swoich myśli aktorowi, co w przypadku, gdy jesteś jednym i drugim, znacznie ułatwia sprawę. Dobra reżyseria, to dobra komunikacja, która jest podstawą pracy z partnerem na scenie. Reżyser jest odpowiedzialny za swoje dzieło. Reżyser musi wiedzieć, czego chce, w każdej chwili swojej pracy. Co chce powiedzieć i co jest dla niego ważne. Musi wiedzieć, w którym kierunku chce iść, jednocześnie mając świadomość, że jest to proces, który może go wynieść w nieoczekiwanym kierunku, więc nie może być nastawiony na efekt. Czy jesteście gotowi, by wziąć stery w swoje ręce?

Skip to content