KATAR 2018 XXVII Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu

Opublikowano: 2 grudnia 2018 r.
Kategorie: Spektakle

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki – OD NOWA, 08.12.2018 (sobota), godz. 10.00


XXVII Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu

Jury w składzie:

Jerzy Rochowiak, dyrektor WOAK
Magdalena Jasińska, specjalista ds. teatru i przedsięwzięć interdyscyplinarnych WOAK
Agnieszka Zakrzewska, specjalista ds. teatru i przedsięwzięć interdyscyplinarnych WOAK
Kamil Hoffmann, specjalista ds. informacji kulturalnej WOAK

Po zapoznaniu się z nagraniami spektakli zgłoszonych do udziału w XXVII Konfrontacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie teatru, zaprasza do udziału w finałowym przeglądzie konkursowym następujące zespoły teatralne:

– Teatr Talia – Elikia
– Teatr Remus – Zabawa w życie
– Teatr na rogu – Ja, Janko Muzykant
– Teatr Winda – Będziesz żałował
– Teatr Zakręt – BAM

Serdecznie dziękujemy wszystkim zespołom, zarówno tym, które znalazły się w finale jak i tym, z którymi w tym roku się nie zobaczymy, za pracę nad spektaklami i zgłoszenie do Konfrontacji. Jak zwykle czerpaliśmy wielką przyjemność z oglądania efektów pracy. Dziękujemy instruktorom za poszukiwania repertuarowe, uważność w procesie twórczym i czerpanie z grupy. Zachęcamy wszystkich do dalszej teatralnej zabawy oraz teatralnych eksperymentów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z przewodniczącym jury Panem Jerzym Rochowiakiem.

Wszystkie zespoły wraz z rodzicami, przyjaciółmi, bliskimi zapraszamy na nasze teatralne święto 8 grudnia, o godz. 10.00, w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Konfrontacji prześlemy w późniejszym terminie.

W tym roku wszystkie zespoły oraz całą widownię zaprosimy do głosowania na najlepszy spektakl – przyznana zostanie Nagroda Publiczności.

Skip to content