KATAR – Muzyka. Zgłoszenia tylko do 10 lutego!

Opublikowano: 1 lutego 2018 r.
Kategorie: Inne

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, zgłoszenia do 10.02.2018


KATAR czyli Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu to coroczne konkurs, w którym mogą wziąć udział artyści i twórcy z różnych dziedzin. W kategorii „Muzyka” nabór trwa tylko do 10 lutego! Finał 24 marca 2018 roku.

  1. Konfrontacjach, które mają charakter konkursu, mogą wziąć udział twórcy indywidualni i zespoły muzyczne, wykonujące muzykę rockową i szeroko rozumianą muzykę alternatywną (np.: rap, hip-hop, blues, soul, indie, pop, el. muzyka, house, reggae, ska, folk, world music, inne).
  2. Konfrontacje będą przebiegały dwuetapowo:

I etap: kwalifikacji zespołów do przeglądu finałowego dokona komisja powołana przez Organizatora,

II etap: przegląd finałowy, podczas którego wykonawcy prezentują wyłącznie nadesłane utwory, 24 marca 2018 r. w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa.

  1. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza online na stronie: woak.torun.pl do 10 lutego 2018 r. i przesłanie wymaganych załączników zgodnie wyborem podanym w karcie zgłoszenia:
  • demo trzech utworów – w tym co najmniej jeden autorski,
  • tekstów zgłoszonych piosenek.
  1. W trakcie trwania konkursu zostanie ogłoszony Plebiscyt Radia GRA.

Od 26 lutego do 5 marca 2018 r. na nadesłane propozycje będzie można głosować na portalu www.gra.fm. Zwycięzca głosowania internautów/słuchaczy otrzyma nagrodę pieniężną oraz awansuje do finałowego przeglądu, bez względu na ocenę komisji. Organizator zastrzega sobie prawo do ogłoszenia wyników Plebiscytu Radia GRA w trakcie trwania finałowego koncertu.

  1. Jury powołane przez Organizatora przyzna podczas prezentacji finałowych nagrody finansowe i wyróżnienia (pula nagród: 6000.00 zł).
  2. Organizator zapewnia profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceny, standardowy zestaw perkusyjny, wzmacniacze gitarowe i możliwość przeprowadzenia próby.
  3. Uczestnicy przywożą własne instrumenty, przetworniki dźwięku, werbel, talerze, stopę i pałki.
  4. Nieodłącznym elementem regulaminu są informacje zamieszczone w założeniach ogólnych Konfrontacji.

Przegląd Konfrontacji Muzyka jest organizowany w partnerstwie z Radiem Gra, Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa oraz Muzycznym Kramem.

WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIA – TUTAJ

KIEDY Finał 24 marca 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ do 10 lutego 2017 r.
MIEJSCE Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

katar@woak.torun.pl

56 652 27 55

[fot. materiały organizatora]

Skip to content