Kazik sam w domu

Opublikowano: 20 lutego 2018 r.
Kategorie: Spektakle

CKK Jordanki, 24.03.2018, g. 16:30, 20:00


Kabaret Neo-Nówka już 24 marca w CKK Jordanki! Tym razem zaprezentują coś zupełnie nowego. Nie zabraknie ciętego humoru, zwrotów akcji i wielu odniesień do polskiej rzeczywistości.

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Recenzje Widzów:

„ Jak zawsze perfekcjoniści w swym fachu. Mistrzowie dowcipu i ciętej riposty w polemice z naszą rzeczywistością.” (Marcio)

„Było MEGA cudownie! Neo-Nówka trzyma poziom gwarantując jak zwykle moc zabawy. Same premierowe skecze!” (Jim)

„Było bardzo miło, dużo śmiechu, super spędzony czas! :)” (Agnieszka)

Bilety w cenie: 75 zł / 95 zł / 110 zł / 125 zł

ADRIA

Miejsca sprzedaży:

–    CKK Jordanki

–    biletyna.pl

–    kupbilecik.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

[fot. materiały organizatora]

Skip to content