Koncert „Moc Przebojów”

Opublikowano: 20 września 2023 r.
Kategorie: Koncerty Spotkania

„MOC PRZEBOJÓW” to propozycja koncertowa przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców. Wydarzenie odbędzie się 19 października 2023, o godz. 18:00 na sali koncertowej ZSM w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 224/226. Biorący udział będą mogli usłyszeć utwory, które niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach polskich i światowych list przebojów. Starannie dobrany materiał muzyczny z repertuaru takich gwiazd jak: Michael Jackson, Tina Turner, Amy Winehouse, James Brown, Alicia Keys, Czesław Niemen czy Marek Grechuta gwarantują potężną, wręcz wybuchową dawkę porywających rytmów i melodii, tworząc niezapomniane widowisko, będąc zarazem hołdem składanym tym wielkim artystom w podzięce za ich twórczość.

Program jest tak skonstruowany, że tworzy całość będącą syntezą muzyki, śpiewu i rytmu. Ułatwia to nawiązanie swobodnego kontaktu z publicznością i zachęca ją do wspólnej zabawy, a muzykom pozwala na ukazanie pełni swych możliwości i umiejętności.

Żywiołowe tempo, młodzieńczy entuzjazm oraz profesjonalizm muzyków zapewniają wysoki poziom artystyczny występu i gwarantują dobrą zabawę.

Utwory składające się na koncert podane są w specjalnie napisanych na tak duży aparat wykonawczy aranżacjach. Ciekawe, nowoczesne, jazzowo-funkujące aranżacje oparte są na dynamicznej, tryskającej energią sekcji rytmicznej (gitara, bas, instrumenty klawiszowe oraz 4 perkusistów!!!), ekspresyjnej sekcji dętej, aksamitnie kolorowej orkiestrze symfonicznej, a całość dopełnia cudowny, absolutnie niepowtarzalny głos Agaty Misiak – Osobowość Roku Kujaw i Pomorza 2022, II Osobowość Roku Polski 2022. Warstwa muzyczna jest tak skonstruowana aby pokazać urok i koloryt instrumentów na których uczy się w Szkole Muzycznej oraz promować samą Szkołę i jej najzdolniejszych uczniów.

Koncert daje możliwość publiczności obcowania z żywym aparatem wykonawczym a uczniom możliwość zaprezentowania swych umiejętności przed szeroką publicznością. Jest też sposobnością do umożliwienia uczniom zagrania z profesjonalnymi muzykami oraz uczestniczenia w procesie tworzenia i przygotowywania dużego wydarzenia koncertowego na profesjonalnej scenie, z profesjonalnym sprzętem i obsługą, co jest nieocenionym doświadczeniem na ich dalszej drodze artystycznego rozwoju.

Skip to content