Koncerty w klubie Dwa Światy

Opublikowano: 31 stycznia 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Dwa Światy, ul. Ducha Świętego 10/12, 02.02.2019, godz. 20:00


Piranha Tourbooking zaprasza do klubu Dwa Światy na koncert trzech zespołów. 2-ego lutego wystąpią tam: Podwórkowi Chuligani, Royal Kids of 1977 oraz Granda, specjalizujący się w punkowych klimatach!

Podwórkowi Chuligani to zespół, który na scenie występuje już od ponad 20 lat. Znani za sprawą niezliczonej ilości hitów, takich jak m.in.: „Pomarańczowa miłość”, „Rude Boy Janek”, „Mój kumpel Joe” czy „Ska! ska! ska!”. W pierwszych latach działalności wydali dwa albumy, które na naszej rodzimej scenie są uznawane za klasyki gatunku: „Powrót na ulicę” oraz „Ciężko jest”. W Toruniu czują się jak w domu, co odczuć można na każdym ich koncercie w naszym mieście.

Royal Kids of 1977 to nietypowy cover band, wykonujący w polskich wersjach piosenki zespołów złotej ery m.in.: CBGB czy Roxy Music, czerpiąc też jednocześnie z ery glam, garagepunk, rythym&bluesa, powerpopu, mods i tradycyjnego punk 77. 

Granda to kapela, która gra prosty, ale szczery punk rock, bez zbędnych kombinacji. Po dłuższej przerwie wracają do aktywnego koncertowania, więc Toruń jest miejscem, którego nie mogło zabraknąć w ich kalendarzu!

Bilety do zakupu w dniu koncertu na bramce, w cenie 30 zł.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/257326434930529/

[foto. materiały prasowe]

Skip to content