„Lato, muzyka, zabawa” Wakacyjna trasa telewizyjnej Dwójki

Opublikowano: 17 lipca 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Motoarena w Toruniu, 22 lipca 2018 r. (niedziela), godz. 20.00


Ewa Farna, Ewelina Lisowska, IRA, Kombii, Blue Cafe, Varius Manx & Kasia Stankiewicz — przeboje tych gwiazd zabrzmią już w najbliższą niedzielę 22 lipca 2018 r. o godz. 20:00 na toruńskiej Motoarenie. Będzie to pierwszy koncert tegorocznej wakacyjnej trasy telewizyjnej Dwójki pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”.

Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli posłuchać i zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki. Koncert będzie transmitowany na żywo przez telewizyjną Dwójkę od 20:00, ale zapraszamy już od 19:00, kiedy na scenie pojawią się Mezo i Sara Pach. A od 16:00 przy Motoarenie powstanie specjalna strefa gastronomiczna z atrakcjami dla młodszych i starszych. Wstęp na koncert jest wolny! Zapraszam, aby zaplanować najbliższe niedzielne popołudnie i wieczór na Motoarenie — pogoda zapowiada się wyśmienicie, a w razie opadów deszczu ten obiekt jest przygotowany, żebyśmy mogli podziwiać koncert pod dachemzaprasza prezydent Torunia Michał Zaleski.

Koncert jest współorganizowany przez TVP2 i Gminę Miasta Toruń. Reżyserem widowiska jest odpowiadający za wiele produkcji telewizyjnych Konrad Smuga. Budowa spektakularnej sceny ruszyła w poniedziałek 16 lipcai potrwa aż do niedzielnego przedpołudnia, kiedy rozpoczną się próby przed koncertem. Koncert poprowadzi Izabella Krzan, a za kulisami wspierać ją będzie Mateusz Szymkowiak.

Zagrają i zaśpiewają m.in.: Ewa Farna, Ewelina Lisowska, IRA, Kombii, Blue Cafe, Varius Manx & Kasia Stankiewicz — usłyszymy  takie przeboje, jak „Ona jest ze snu”, „Do nieba”, „Słodkiego miłego życia”, „W stronę słońca” czy „Orła cień”.

Transmisja telewizyjna na żywo rozpocznie się o 20:05 a zakończy tuż przed 22:00. Na Motoarenie już od 19:00 rozgrzewać nas będą Mezo i toruńska wokalistka Sara Pach.

Bramy stadionu zostaną otwarte od godz. 18:00.

STREFA GASTRONOMICZNA:

W godzinach 16:00-23:00 obok stadionu funkcjonować będzie miasteczko z atrakcjami i strefa gastronomiczna. Nie zabraknie punktów sprzedaży na kółkach, czyli popularnych food trucków, atrakcji dla najmłodszych, a także nieco starszych – swoje stoisko będzie miał Uniwersytet Mikołaja Kopernika, radio PiK, które jest partnerem medialnym koncertu, będzie możliwość zbadania słuchu. W strefie dostępne będą również toalety.

Na koronie stadionu w trakcie koncertu również dostępne będą punkty gastronomiczne.

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Przed koncertem od godz. 17:00 tramwaje linii numer 5 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością co 15 minut, podobnie jak autobus zastępczej linii nr 52, który kursuje w zamian za niekursujące obecnie tramwaje nr 2,3 i 4. Dalej na Motoarenę będzie można dojechać tramwajami nr 8 i 9.

Po koncercie dodatkowe składy tramwajów nr 5 i 9 będą kursować do godziny 23:00, w szczytowym momencie co 2-3 minuty. Dodatkowe odjazdy zaplanowano również dla linii autobusowych 10, 11 i 30.

PARKINGI:

Dla zmotoryzowanych zostaną przygotowane płatne miejsca na trzech parkingach – przy Motoarenie na parkingu C na terenie toru kartingowego  oraz na parkingu B od strony strefy niebieskiej, a także na parkingu Toruńskiej Akademii Jazdy przy lotnisku. Parking dla samochodów będzie płatny – 5 zł.

Koncert promowany będzie na antenie telewizyjnej dwójki za pomocą spotów reklamowych, na antenie programu „Pytanie na Śniadanie”, na antenie Radia PiK oraz za pośrednictwem partnerów medialnych: radia ZET, dziennika Super Express oraz portalu Interia.pl.

16 lipca 2018 r. na Motoarenie na koncert zaprosił za pośrednictwem mediów prezydent Torunia Michał Zaleski. W galerii prezentujemy również wizualizacje sceny, która powstanie na Motoarenie.

Źródło: www.torun.pl

Skip to content