LOR – Lowlight Tour – koncert

Opublikowano: 24 marca 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 14.04.2019 (niedziela), godz. 18.00


Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane i umuzykalnione  dziewczyny z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce).

Częściowo poznały się w szkole, częściowo przez Internet. Serca słuchaczy zdobyły subtelnym songwritingiem inspirowanym muzyką folkową. Mimo bardzo młodego wieku mają już za sobą koncerty w całej Polsce, w tym na scenach takich festiwali jak Open’er, OFF czy Orange Warsaw.

Debiutancki album „Lowlight” światło dzienne ujrzy w kwietniu 2019. Zawartość albumu stanowi kontynuację drogi obranej od samego początku. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec. Historie zawarte w tekstach traktują zarówno o miłości, przyjaźni jak i poczuciu straty czy smutku. Powołane do życia poprzez subtelny śpiew Jagody Kudlińskiej i towarzyszącego jej chóru dopełniają całość „Lowlight”.

W Dworze Artusa dziewczyny, które zrobiły tak wielkie wrażenie na zeszłorocznym Open’erze, zaprezentują materiał właśnie ze swojej debiutanckiej płyty.

Bilety · 25 zł – 30 zł
artus.torun.pl

Skip to content