Most Pauliński otwarty dla zwiedzających!

Opublikowano: 7 czerwca 2018 r.
Kategorie: Inne

Pierogarnia Stary Toruń, ul. Most Pauliński 2-10, 17.06.2018 (niedziela) godz. 12.00-19.00


W niedzielę, 17 czerwca, torunianie i goście odwiedzający nasze miasto, będą mieli okazję nie tylko zwiedzić z przewodnikiem niedostępne na co dzień ruiny Mostu Paulińskiego, ale również skosztować wyjątkowych pierogów przygotowanych przez Pierogarnię Stary Toruń.

Most Pauliński to ulica znajdująca się na fragmentach dawnego średniowiecznego mostu, łączącego Stare Miasto i Nowe Miasto. Zwykle niedostępne, ukryte pod ulicą ruiny Mostu Paulińskiego, będzie można zwiedzać z przewodnikiem podczas Święta Mostu Paulińskiego organizowanego przez Pierogarnię Stary Toruń.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie X Toruński Jarmark Pierogów, na którym będzie można skosztować, świeżych i pachnących pierogów przygotowanych przez Pierogarnię Stary Toruń oraz wziąć udział w Akademii Młodego Pierogożercy.

Wśród atrakcji znajdą się również: gra miejska Pierwiastek Tajemnic, warsztaty z przygotowywania naturalnych kosmetyków, warsztaty kreatywne dla dzieci oraz występy artystyczne. Imprezę poprowadzi Marcin Martinez Wiśniewski.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i możliwy za okazaniem biletu wejścia. Bilety są do odbioru od 7 czerwca w Pierogarni Stary Toruń przy ulicy Most Pauliński 2-10. Ilość wejść ograniczona!

Serdecznie zapraszamy na ulicę Most Pauliński w niedzielę 17 czerwca w godzinach 12:00-19:00!

Szczegółowych informacji udziela Pani Izabela Kociszewska, tel. 530 691 776, mail: iza.kociszewska@pierogarnie.com.

Skip to content